تبلیغات
bahale bahal - دست نوشته های یک لیدر؛ هواداران همواره سنگ زیرین آسیاب هستند
bahale bahal

when it is question of money every body is of the same religion

http://partabnews.com/wp-content/uploads/2010/05/31864321.jpg

پرسپولیس دیروز جلوی راه آهن نتونست ببره و همه هواداراشو ناامید کرد این تکستی رو هم که پایین گذاشتم از سایت perspolis-club.com گذاشتم.دوست داشتم یه جوری تو وبم یه پستی راجب تیم محبوبم گذاشته باشم
.
"""
"""
"""
.

نتیجه بازی دیروز به تاریخ خواهد پیوست و مثل تمام روزهای دیگر زندگی پایان خواهد یافت اما آنچه که موجباب رقم خوردن این نتیجه بود جای بحث بسیار دارد. در روزی که به هیچ عنوان شرایط برگزاری بازی مهیا نبود و به دلیل آلودگی هوا هر عقل سلیمی برگزاری این بازی را نامعقول می دانست، سازمان لیگ مصرانه تأکید بر انجام بازی داشتند. آیا اگر سپاهان هم از لحاظ برگزاری این دیدار آمادگی نداشت و یا مثل پرسپولیس بازیکن محروم و یا مصدوم داشت همین تصمیم اتخاذ می شد؟.

 

سپاهانی که با یک قانون غیر منطقی (سه بازیکن در تیم ملی) بازی های خود را به تعویق می اندازد به مصاف پرسپولیس می رود و در روزی که به دلیل بلاتکلیفی و سردرگمی مردم به دلیل انجام این بازی یا لغو بازی و اعلام دیر هنگام سازمان لیگ (ساعت 11 صبح) هوادار زیادی به ورزشگاه نیامده بود (تبریک به متولیان فوتبال) و پرسپولیس یا محرومیت و مصدومیت چند بازیکن کلیدی خود مواجه بود با رویه معمول این روزهای فوتبال ایران که دیگه همه به آن عادت کرده‌اند یعنی اشتباهات صحوی !!! داوران که همگی به ضرر پرسپولیس و به نفع استقلال، سپاهان و سایر رغیبان است، موفق به پیروزی می شود. آیا این رویه داوری ها، این تبعیض بین تیم ها، این بلاتکلیفی تا ساعت 11 صبح روز بازی و.... نمی تواند تأثیرگذار باشد؟

 

با راستی که هواداران همواره سنگ زیرین آسیاب هستند. هواداری که با عصاب خود و احساس قربانی شدن و مظلوم واقع شدن ورزشگاه را ترک می کند و یک هفته جهنمی را شروع خواهد کرد.

 

خود محوری و حق به جانبی در تمام ارکان فدراسیون از ریاست تا کمیته انضباطی و سازمان لیگ و کمیته داوران بیداد می کند و این همان دلیلی است که اشتباهات نه تنها اصلاح نمی شوند بلکه بیشتر و بیشتر و سیر قهقرایی این فوتبال با سرعت تمام به مسیر خود ادامه می دهد.

 

از طرفی سوء استفاده از ممنوعیت دخالت دولت ها در امور فوتبال از سوی فیفا دست آویزی برای آقایانی است که ناکامی از سر و روی فدراسیون تحت مدیریت ایشان می بارد.

 

سخن برای گفتن زیاد و خارج از حوصله عزیزان است تنها می توانم از خداوند برای نجات این فوتبال کمک خواست. فوتبالی که تبدیل شده به محلی برای تسویه حساب های شخصی و ...

 نوشته شده در دوشنبه 25 بهمن 1389 ساعت 01:44 ب.ظ توسط somayeh نظرات | |


قالب وبلاگ : قالب وبلاگ